Cinci studenți, premiați de DNA pentru eseurile scrise
La concursul de eseuri având ca tematică importanța combaterii corupției, organizat pe pagina oficială de Facebook a D.N.A., în prezența procurorului șef Crin Nicu Bologa și a conducerii D.N.A, au fost acordate premii celor mai bune lucrări.
Premianții sunt:
Locul I Ștefan Rareș Mindirigiu – Facultatea de Medicină Constanța, Universitatea Ovidius
Locul I Andreea Loredana Fodor – Facultatea de Drept, Universitatea din București
Locul II Ciprian Mihail Cîrciu – Facultatea de Drept, Universitatea din București (absolvent al Facultății de Electronică, Universitatea Tehnică Cluj Napoca)
Locul III Elena Ioana Ioniță – Facultatea de Drept, Universitatea Titu Maiorescu
Locul III Ancuța Maria Cazacu – Facultatea de Drept, Universitatea Titu Maiorescu













Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)