Cel mai tare selfie din Champions League aparține unui român! Vezi fotografia

de Special Arad | 17 aprilie 2015, 10:52 AM | Sport

0

Un român a reușit cea mai tare fotografie din 2015 de la un meci de fotbal din Champions League. Andrei Pitorac și-a făcut un selfie la meciul jucat de Porto acasă, în fața celor de la Bayern.

O partida istorică, în care nemtii au cedat cu 1-3 în manșa tur din sferturile Ligii, jucată pe terenul lusitanilor, scrie sport.ro.

Românul a fost la meci, a vrut să-si facă un selfie și a nimerit chiar momentul în care Quaresma deschidea scorul, din penalty, în minutul 3. El a trimis imaginea celor de la FC Porto, care au postat-o pe contul de Facebook.