miercuri, 30 aprilie, 2025

Special Arad Logo

    Catalogul roș-alb. Notele jucătorilor echipei arădene, acordate de cititori, după meciul Hermannstadt – UTA Arad 2-1

    de Special Arad | 30 iulie 2023, 8:24 PM | Sport

    3

    Special Arad vă oferă din nou posibilitatea să acordați note jucătorilor și antrenorului Bătrânei Doamne.

    Acum puteți acorda note jucătorilor după înfrângerea cu FC Hermannstadt Sibiu (scor: 2-1). Notele sunt de la 1 la 10 și se notează fiecare jucător în parte bifând la fiecare nota pe care o considerați că o merită.

    [ays_poll id=1266]
    [ays_poll id=1267]
    [ays_poll id=1268]
    [ays_poll id=1269]
    [ays_poll id=1270]
    [ays_poll id=1271]
    [ays_poll id=1272]
    [ays_poll id=1273]
    [ays_poll id=1274]
    [ays_poll id=1275]
    [ays_poll id=1276]
    [ays_poll id=1277]
    [ays_poll id=1278]
    [ays_poll id=1279]
    [ays_poll id=1280]

    Urmărește Special Arad și pe Google News, Twitter, LinkedIn și Instagram!

    Distribuie articolul

    Comentarii

    1. La politica , agricultura și fotbal ,zice o vorba,se pricepe toată lumea. Cu jurnalismul e mai complicat. Aveți studii de specialitate încât să dați note ziariștilor?
      Una dintre marile probleme din această țară e și asta: toți se pricep la toate, toți sunt laureații Premiului Nobel în toate domeniile de activitate!

      +3 voturi
      +1
      -1

    Scrie un comentariu

    2 + 2 =

    Redacția Special Arad își rezervă dreptul de a selecta și a modera comentariile în funcție de relevanța lor față de subiect. Comentariile care nu fac referire la subiectul prezentat nu vor fi aprobate. De asemenea, răspunderea juridică aparține autorului comentariului.