Catalogul roș-alb. Notele jucătorilor echipei arădene, acordate de cititori, după meciul U Craiova – UTA Arad

Special Arad vă oferă din nou posibilitatea să acordați note jucătorilor și antrenorului Bătrânei Doamne, așa cum am făcut după fiecare meci pe care echipa roș-albă l-a disputat în această nouă ediție de campionat.
Acum puteți acorda note jucătorilor după egalul cu FC U Craiova (scor: 1-1), notele fiind de la 1 la 10 și se notează fiecare jucător în parte bifând la fiecare nota pe care o considerați că o merită.
Comentariile portalului
1. - Pe gaz...? De aia se numește "pe hidrocarburi" pt. că e pe gaz...? De aia se retehnologizeaza cu cazane NOI PE GAZ, pt că era proiectat tot pe (...)
buna ziua dragi cititori, din pmdv cred ca oamenii de cultura si cultura din Arad, merita un om de cultura pe asemenea post. nahhh nu putem sa ne c......am (...)
Într-adevăr, un răspuns de om educat....Mersi de bunăvoință și de cei 1%. De altfel dacă nu veniți la redacția Special, confundând-o cu sediul partidelor, (...)