Un autoturism s-a răsturnat pe DN 69, între localitățile Șagu și Vinga





Un autoturism s-a răsturnat luni, 2 septembrie, pe DN 69, între localitățile Șagu și Vinga, în urma incidentului, mașina ajungând în afara părții carosabile, anunță SVSU Șagu. Din fericire, evenimentul rutier nu s-a soldat decât cu pagube materiale.
Despre incident, SVSU Șagu a transmis: „Un accident rutier cu un autovehicul răsturnat pe DN 69, între localitățile Șagu și Vinga, a dispus mobilizarea a 9 voluntari SVSU Șagu și 4 voluntari SVSU Vinga. Accidentul s-a soldat doar cu pagube materiale, fără victime. Alături de noi au fost prezenți și 3 pompieri aflați în timpul liber, care fac parte din serviciul nostru: sgp. Drăgan Daniel, plt.adj Popa Claudiu și plt.adj Mircea Virgil”.
Citește și: Poliția Română a scos, din nou, la concurs funcția de adjunct al IPJ Arad
Comentariile portalului
Așa cu ne-am obișnuit în ultimii zeci de ani, și de această dată trebuie sa alegem răul cel mai mic. Este interesant de remarcat cum s-a pus (...)
Lipseste d-l Tokes Laszlo din lista aia, era cel mai relevant reprezentant al unei "Biserici maghiare", interesant cum unii iredentisti fac pe altii extremisti in schimb e fascinant cum este (...)
Bai prostule nu George Simion este de vina ci gunoaie care gândesc că ține adică UE cara vrea distrugerea României și a Poporului Român prin reprezentanții (...)