Accident pe strada Pădurii! Un autoturism a ajuns cu roțile în sus, iar unul dintre șoferii implicați a fost rănit





În urmă cu aproximativ o oră a avut loc un accident destul de puternic pe o stradă din municipiul Arad. Mai exact, pe strada Pădurii, un autoturism a fost întors cu roțile în sus în mijlocul drumului, în timp ce cel de-al doilea autoturism implicat a fost avariat pe partea șoferului. Din fericire, conducătorii au scăpat cu bine, însă unul dintre aceștia a suferit niște răni ușoare.
„Astăzi, în jurul orei 12:00, polițiștii din cadrul Biroului Rutier au intervenit la un accident rutier pe strada Pădurii din municipiu. La fața locului au fost identificate două autoturisme și doi conducători, dintre care unul, în urma investigațiilor preliminare, ar fi fost rănit ușor. Conducătorii autoturismelor, un bărbat de 69 de ani din Sâmbăteni și un bărbat de 46 de ani din Arad, au fost testați cu aparatul etilotest rezultatele fiind negative. Cercetările sunt continuate de către polițiștii din cadrul Biroului Rutier, fiind întocmit un dosar penal cu privire la fapta de vătămare corporală din culpă”, transmite Adina Aconstantinesei, Purtător de Cuvânt IPJ Arad.
Comentariile portalului
Ramane de vazut ce va fi dupa instalare, dezastrul e iminent oricum, vom vedea cum se potriveste guvernarea unei tari cu administrarea unui oras sau judet dar cat timp accepta( (...)
Falcă e mult mai mult decât bolojan Uitați vă la Cum arată Aradul față de Oradea de ce nu este pomenit și numele acestui ctitor de Arad el (...)
Să ne ferească Dumnezeu că acest imbecil să ajungă prim ministru să nu i dați prostului puterea că s a văzut cât de Răzbunător este