Accident pe drumul Târnova-Măderat. Un bărbat a fost transportat la spital





În aceasta dimineața, în jurul orei 09:40, a avut loc un accident între localitățile Târnova și Măderat. Mai exact, un autoturism s-a răsturnat în afara părții carosabile. A intervenit SVSU Pâncota, un echipaj SMURD și un echipaj SAJ.
În urma acestui accident a rezultat o victimă de sex masculin în vârsta de 62 de ani, conștientă, cooperantă, care a ieșit singură din autoturism.
Aceasta a fost preluata de echipajul medical SMURD, a primit primul ajutor calificat și a fost transportata la UPU pentru îngrijiri de specialitate.
Pompierii au continuat misiunea pentru asigurarea măsurilor P.S.I. și îndepărtarea elementelor de caroserie de pe carosabil, iar autoritățile competente au preluat cazul pentru cercetări.
În plus, polițiștii se află la fața locului pentru mai multe cercetări.
Comentariile portalului
Cu mare regret am observat că nu ne mai frecventați.... din păcate, ceea ce nu ați înțeles la momentul în care a început să vă jignească (...)
Dacă are acceptul lui Falcă acest individ crede că poate să facă orice îl taie capul trebuie demolată această construcție ilegală și o amendă care să l usture chiar ș (...)
Lăsați că e bine.... , că n-au venit rușii..., în rest TOTUL E EXACT AȘA CUM LE ȘTIAM !!! PS: poate nu vă deranjam, din nou, dar zappâ (...)