Accident la Ziridava. Doi șoferi și-au făcut cadou de Miculaș o vizită la mecanicii auto





În urmă cu puțin timp a avut loc un accident în zona complexului comercial Ziridava, la intersecția Bdului Revoluției cu strada IC. Brătianu. În evenimentul rutier au fost implicate două autoturisme, un Hyundai și un Volkswagen.
La fața locului s-au deplasat echipaje ale SMURD pentru acordarea primului ajutor, și echipaje ale Poliției Locale pentru dirijarea circulației în zonă. Momentan nu se cunosc cauzele producerii accidentului, însă pagubele materiale sunt însemnate, iar despre starea victimelor vom reveni cu noi informații pe măsură ce ne vor parveni. Traficul în zonă este îngreunat.
Reprezentanții IPJ Arad au transmis că evenimentul rutier este unul soldat exclusiv cu daune materiale.
Comentariile portalului
din pacate nu este doar o poveste…este cosmarul realitatii in care ne regasim foarte multi…
Parasca a fost profesor pentru sute, poate chiar mii de politisti din intreaga lume. Ce cauta el in politica?
Nu se potriveste absolut deloc aceasta apropiere politica - biserica. De ce nu a fost reprezentat Aradul de un doctor bun sau de un profesor de calitate sau un inginer (...)