Accident incredibil pe o șosea din România! A zburat cu bolidul și s-a înfipt în remorca unui TIR (VIDEO)





Cel mai spectaculos accident din ultima vreme a avut loc, în weekend, în Cisnădie, judeţul Sibiu. Aici, o maşină a ajuns înfiptă într-un TIR, după ce şoferul ei nu a văzut sensul giratoriu şi a zburat peste el.
Totul s-a întâmplat sâmbătă noaptea, după ce, potrivit unor surse, şoferul în vârstă de 37 de ani, care se întorcea de la o petrecere, nu a văzut sensul giratoriu, a intrat în plin în construcţie şi a fost proiectat, prin aer, într-un TIR, scrie voceatransilvaniei.ro.
Un sibian ajuns la faţa locului după accident a filmat urmările, fiind şocat de acest deznodământ.
Şoferul a scăpat doar cu o mână ruptă, iar poliţitşii vor continua cercetările pentru a stabili cu exactitate cum a avut loc acest accident.
https://youtu.be/bBUOJPt0y6w
Comentariile portalului
din pacate nu este doar o poveste…este cosmarul realitatii in care ne regasim foarte multi…
Parasca a fost profesor pentru sute, poate chiar mii de politisti din intreaga lume. Ce cauta el in politica?
Nu se potriveste absolut deloc aceasta apropiere politica - biserica. De ce nu a fost reprezentat Aradul de un doctor bun sau de un profesor de calitate sau un inginer (...)