Din raritate, în obicei? Șoferiță surprinsă pe contrasens, pe Autostrada A1





Un autoturism a fost surprins în această dimineață că se deplasa pe contrasens, pe autostrada A1 Nădlac-Deva. Incidentul a avut loc în zona km. 582-583, pe banda 2, pe sensul opus de mers. Din păcate, astfel de cazuri devin din ce în ce mai întâlnite în țară.
Polițiștii Biroului de Poliție Autostrada A1 Nădlac-Deva au identificat conducătorul autoturismului, fiind vorba de o tânără de 22 de ani, din Arad. Aceasta a fost sancționată cu amendă în valoare de 870 de lei. Totodată, i-a fost suspendată exercitarea dreptului de a conduce pentru 60 de zile.
Comentariile portalului
Nu se potriveste absolut deloc aceasta apropiere politica - biserica. De ce nu a fost reprezentat Aradul de un doctor bun sau de un profesor de calitate sau un inginer (...)
Toți candidații la alegerile prezidențiale sunt cu Dumnezeu în gura, nu știu dacă și în suflet. Lipsește cel mai cel dintre toți, acela care adaugă (...)
= DUPA CE AU LUAT LUMINA ACUM INAPOI LA FURAT -- ASTA I CRESTINISMUL LA HAIMANALELE POLITICE ARADENE -- SCARBA MI E -- PANA SI CEREMONIA IN SINE A FOST O (...)