Încă o trupă la AOA! „Golan” va cânta în ultima zi a festivalului





După cum spuneam și în materialele scrise anterior, Festivalul de muzica Arad Open Air va avea loc în perioada 13-15 august, iar organizatorii au început deja să prezinte unele dintre trupele care vor concerta pe scena amplasată în incinta aeroportului din Arad.
Dacă prima anunțată a fost „Subcarpați”, a două „Outlandish”, în urmă cu puțin timp s-a aflat și a treia trupă care va urca pe scenă în cadrul festivalului. De această dată vorbim despre trupa „Golan”, care vor putea fi ascultați în ultima zi a festivalului, 15 august.
„Unele momente magice sunt create de oamenii potriviți în locul potrivit. GOLAN este acea trupă care crează astfel de momente de fiecare dată, iar ediția aceasta nu este o excepție”, spus organizatorii Arad Open Air.
Comentariile portalului
== HELMUT ARE DREPTATE -- 12 MII ARADENI TAMPI AU VOTAT CU KAKARAU CARE NU A FACUT 1 EURO IN 10 ANI SI ALTI 8 MII TAMPI DE ARAD AU VOTAT CU UN MINCINOS NOTORIU . == (...)
== VENEA SI ORBAN AL UNGARIEI DAR LITUANIA SI LETONIA I AU BLOCAT SPATZIUL AERIAN SI TREBUIA SA OCOLEASCA PRIN TURCIA .
Nu s-a cenzurat, poate aprobat cu întârziere. Iar legat de ultimul comentariu, vă rugăm să nu plasați linkuri - intră în spam. Am lăsat titlurile și (...)