Bătaie între doi bărbați din Zerind, finalizată cu 100 de zile de îngrijiri medicale și o propunere de arestare





Comunicat: Polițiștii Secției 3 Poliție Rurală Chișineu-Criș au reținut pentru 24 de ore un bărbat, cercetat pentru vătămare corporală. La data de 10 ianuarie a.c. polițiștii au fost sesizați despre faptul că un bărbat de 48 de ani, din Zerind ar fi fost agresat fizic de un alt bărbat de 30 de ani, din aceeași localitate. În urma raportului medical de constatare preliminară a rezultat faptul că persoana vătămată necesită spre vindecare între 95 și 100 de zile de îngrijiri medicale.
La data de 21 ianuarie a.c., bărbatul de 30 de ani a fost reținut de polițiști pentru 24 de ore, urmând a fi prezentat magistraților Judecătoriei Chișineu-Criș cu propunere de arestare preventivă.
Comentariile portalului
din pacate nu este doar o poveste…este cosmarul realitatii in care ne regasim foarte multi…
Parasca a fost profesor pentru sute, poate chiar mii de politisti din intreaga lume. Ce cauta el in politica?
Nu se potriveste absolut deloc aceasta apropiere politica - biserica. De ce nu a fost reprezentat Aradul de un doctor bun sau de un profesor de calitate sau un inginer (...)