Arădencele sunt așteptate în acest weekend la „Hello Style”, cel mai cool eveniment de stil şi fashion din Arad





Cel mai cool eveniment de stil şi fashion din Arad, „Hello Style”, aduce în atenţia publicului arădean trei secţiuni de smart shopping: Arad Designer’s Outlet, Garage Sale şi Accesories Room. Când? Sâmbătă și duminică (22 și 23 septembrie), între orele 10 – 18. Unde? La Palatul Bohuș (strada Vasile Goldiș 1-3).
Locaţia aleasă este una emblematică, cu însemnătate pentru patrimoniul Aradului, o clădire unică în orașul nostru, fidelă stilului arhitectural Seccesion. Organizatorii au pregătit 200 mp special pentru desfăşurarea evenimentului.
Cui se adresează Hello Style?
În primul rând, evenimentul este dedicat iubitorilor de reduceri, cumpărături, artă şi frumos.
Cele mai cool îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii se vor găsi la târgul „Hello Style”. De asemenea, vor fi workshop-uri, o tombolă și multe surprize!
Intrare: 5 lei.
Comentariile portalului
Mulțumesc
Bună ziua, e necesar pentru că e vorba despre o lucrare publică, într-un spațiu public, care este folosit de arădeni, care se modernizează pe bani publici, nu pe (...)
Da ,astfel da acțiuni ar fi necesare mai dese,și in municipiu , eu locuiesc pe str Calea Romanilor și aud bubuituri de eșapament la mașini și motociclete !! (...)