Sfârșit de săptămână în pași de dans, pentru copiii royali la Cupa Brașov





Dansatorii de la Royal Steps au adus din nou premii acasă, de această dată în acest weekend, de la Cupa Brașov.
Performanțele au fost înregistrate, după cum urmează: Luana și Răzvan au obținut locul 1 la clasa E peste 16 ani, Standard, și locul 2 la clasa E peste 16 ani, Latino. Alexandra și Victor au fost foarte aproape de calificarea în finală, obținând locul 8 la clasă H 12-13 ani, din 20 de perechi paticipante.
„Dorim sa multumim din suflet parintilor pentru sacrificiile pe care le fac si echipei de antrenori: Andreea Haizar, Brigitte Sargu, Patrik Haizar, Ciprian Sargu, Damaris Pană. Suntem mândri de voi!”, au transmis antrenorii dansatorilor de la Royal Steps.
Comentariile portalului
V-ați prins...
De râsul curcilor cu ce "argument" vine un "jurnalist". O filmare în care persona recunoaște că a gafat pentru că s-a luat după o minciună de-a lui Nă (...)
Romania va merge mai departe, indiferent ca va iesi Gladiatorul Galeriei sau Harry Nicusor Potter, ea va ramane tot in UE, nu vor mai putea sulfari firmele de cotet ale (...)