Gestul de onestitate al unui arădean. A găsit o sumă de bani pe care a predat-o poliției





Știri Arad. La data de 24 aprilie a.c., pe raza municipiului, a fost găsită o sumă de bani.
Persoana care are cunoștință de suma pierdută, locul și numărul de bancnote este rugată să sune până la data de 11 mai a.c., la numărul de telefon 0748.196.355 – A.S.P. Nădrăguță Ovidiu, în vederea revendicării și predării sumei.
Comentariile portalului
Ați cam nimerit-o. De ceva vreme nici nu mai este vorba de politică în aceste alegeri, ci de bun simț și decență. Alegerea este între limitare, obtuzitate, agresivitate și (...)
Nu mi-aș dori un președinte și un prim-ministru conspirationisti, cu idei de Ev Mediu, pământ plat, reptilieni, industria calului, medicina care ne omoară( de ce dracu s-o (...)
,,când medicii care recomandă vaccinarea te pun să semnezi documente prin care ei nu-și asumă răspunderea pentru ce se întâmplă după administrarea vaccinului, nu ai dreptul (...)