Dealer de droguri din Arad, închis pentru 3 ani





Știri Arad: Poliţiştii Serviciului de Investigaţii Criminale au depistat pe raza municipiului Arad, un bărbat, pe numele căruia exista un mandat de executare a pedepsei închisorii.
Mandatul a fost emis la data de 5 ianuarie, de magistraţii Tribunalului Arad, pe numele unui bărbat de 27 de ani din Arad, care are de ispăşit o pedeapsă de 3 ani cu închisoarea pentru trafic de droguri.
Bărbatul a fost încarcerat în Penitenciarul Arad.
Comentariile portalului
Aveți dreptate, nu am fost atent la toate amănuntele, am insistat pe idee. Într-un comentariu anterior însă apare și această informație. Ceea ce este chiar bine, ilustrâ (...)
Se pare că v-a scăpat un detaliu! Nu doar mai marele județului a fost cel dintîi la primirea luminii, ci chiar pupila sa a fost cel care (...)
Mai este o întrebare; de ce a secretizat cnsas nota!? Din articolul de pe g4media se înțelege ca cnsas e prima oară când face asta.