Ofertă aniversară la TIMFLEX: pat matrimonial + saltea la doar 1298 lei





Trăim vremuri tulburi, vremuri în care stresul a devenit o componentă din viața noastră cotidiană. Zilnic alergăm să ne asigurăm o viață mai bună, mai liniștită, pentru noi și mai ales pentru familiile noastre.
În aceste condiții, odihna devine unul dintre subiectele care trebuie să ne dea cel mai mult de gândit. Nu contează doar cum ne punem capul pe perină atunci când dorim să ne relaxăm, să avem un somn bun, să ne adunăm energiile pentru o nouă zi de stres, de alergare, de probleme.
Contează foarte mult și ceea ce alegem, patul… Este o vorbă veche în tradiția românească și nu numai: cum îți așterni, așa dormi! Nimic mai adevărat.
Aici ne ajută TIMFLEX. Puteți alege culoarea patului dumneavoastră dintr-o gamă variata de culori. Acesta poate fi tapițat la alegere, fie cu material textil sau cu piele ecologică de foarte bună calitate.
În această perioadă a apărut și SUPER OFERTA LA TIMFLEX! Pat matrimonial + saltea la doar 1298 lei.
În aceasta perioada beneficiati de:
– 30% reducere la gama de saltele cu memory si latex
– 20% reducere la pat+saltea
Și mai important: Transportul este gratuit.
Magazinul este situat pe Bulevardul Revolutiei, nr. 6, vis-a-vis de CEC-ul mare.
Orar: deschis zilnic de la 9-19. Sambata de la 9-15
Telefon: 0773 870 809
Despre TIMFLEX
Timflex este un brand al firmei Neky Grup și sunt producători de saltele, somiere și paturi, principalul client este piața din Italia de unde și se importă materia prima. TIMFLEX oferă servicii de calitate și personalizate după pretenția fiecărui client.
Scopul TIMFLEX este ca toți clienții să se bucure de un somn plăcut, relaxant și sănătos.
„Noi le facem cu multă dibăcie și meticulozitate. Materialul este de calitate și poate să mulțumeasca chiar și pe cei mai pretențioși clienți!”, spun reprezentanții TIMFLEX.
Comentariile portalului
Ești prost informat, dar nu asta contează. Polițiștii trag lunar, cu Beretta de 9 mm, cel puțin 10 cartușe pe tragere. Așadar, Popică Sebi să stea (...)
Pă ,,bătrâna doamnă" dacă o mai țin puterile ar face bine să meargă pă centură după niște bani cinstiți, nu dân bugetul primăriei! E (...)
De peste 100 ani occidentul lupta(asa zisa lupta) ptr.stoparea acestui flagel.Fara succces,drogurile,odata cu democratia au patruns in toata lumea.Oare de ce nu pot face politicienii, (...)