Minori dispăruţi de la domiciliu, găsiţi de poliţişti





Poliţiştii arădeni au depistat pe raza municipiului doi minori de 7, respectiv 14 ani, care au fost sesizaţi dispăruţi de la domiciliu, în cursul acestei săptămâni.
Poliţiştii au fost sesizaţi ieri, despre dispariţia unui băiat în vârstă de 7 ani care, în aceeaşi zi, a plecat la şcoală şi nu s-a mai întors la domiciliu.
În urma activităţilor desfăşurate, poliţiştii au reuşit în doar câteva ore de la sesizare depistarea minorului, pe raza cartierului Micălaca.
De asemenea, în cursul zilei de luni, poliţiştii au fost sesizaţi despre dispariţia de la domiciliu a unei tinere în vârstă de 14 ani.
În urma verificărilor efectuate, în mai puţin de 24 de ore de la sesizarea dispariţiei, tânăra a fost depistată pe raza cartierului Grădişte.
Cei doi minori au fost încredinţaţi familiei.
Comentariile portalului
din pacate nu este doar o poveste…este cosmarul realitatii in care ne regasim foarte multi…
Parasca a fost profesor pentru sute, poate chiar mii de politisti din intreaga lume. Ce cauta el in politica?
Nu se potriveste absolut deloc aceasta apropiere politica - biserica. De ce nu a fost reprezentat Aradul de un doctor bun sau de un profesor de calitate sau un inginer (...)