„Ludu” din Gurahonț e urmărit general de Poliție. L-ați văzut?





Comunicat. Polițiștii arădeni solicită sprijinul cetățenilor pentru depistarea urmăritului general TAMAȘ VALENTIN, cu porecla „LUDU”, de 31 de ani, născut în localitatea Gurahonț. Ultimul său domiciliu este în localitatea Buceava – Șoimuș.
Bărbatul se sustrage de la executarea unei pedepse cu închisoarea de 8 ani, pentru săvârșirea infracțiunilor de tentativă de omor, uz de armă fără drept și nerespectarea regimului armelor și munițiilor, din data de 25 martie a.c.
Persoanele care dețin informații ce pot conduce la depistarea urmăritului sunt rugate să apeleze serviciul unic de urgență 112 sau să se adreseze celei mai apropiate secții de poliție.
Comentariile portalului
Ei, choar până în 2035? Cam mult. Oricum, totul depimde de primii pași, de cum vor rezista partidele la aceșyi pași. Cele care vor înțelege mai (...)
Si la ce v-ati astepta??? Sa recunoasa? Mi se pare ciudat ca in 6 dec s-au bagat rusii in alegeri iar acum au stat deoparte...ah, i-au lasat pe francezi acum. (...)
Nu vor fi alegeri anticipate. Sigur!