Aradul, cel mai fierbinte loc din România. Vestea bună: de miercuri, temperaturile încep să scadă
Aradul a înregistrat vineri cea mai ridicată temperatură din România, mercurul din termometre urcând până la 35,8 grade Celsius la umbră, potrivit informațiilor publicate de … Continuă lectura Aradul, cel mai fierbinte loc din România. Vestea bună: de miercuri, temperaturile încep să scadă
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba