Hollywood-ul se plictisește rău! Dacă crezi că le-ai văzut pe toate… urmează un „blockbuster” cu Pac-Man!
…și Adam Sandler. Asta explică tot. E cineva care apreciază „munca de o viață” a lui Adam Sandler pe Planeta asta?
Producția „Pixels” arată ce se întâmplă atunci când extratereștrii interpretează jocurile video clasice ale anilor ’80 ca pe o declarație de război.
Ei sunt gata să atace pământul folosind ca arme tot jocurile video.
Președintele Will Cooper, interpretat de Kevin James, apelează la cel mai bun prieten al său din copilărie, Sam Brenner, interpretat de Adam Sandler, pentru a salva situația. Sam reunește vechea școală de experți în jocuri cu arcade, roluri în care îi vom vedea pe Josh Gad, Peter Dinklage, pentru a se lupta cu extratereștii. Toată echipa are ca misiune salvarea planetei.
Din film nu vor lipsi personaje legendare precum Pac-Man și Donkey Kong.
Regia „Pixels” este semnată de Chris Columbus, cunoscut și pentru filmele „Harry Potter” și „Home Alone” (2000). Adam Sandler, Chris Columbus, Mark Radcliffe, Allen Covert fac parte din echipa de producători. În distribuție îi regăsim pe Adam Sandler, Kevin James, Michelle Monaghan, Peter Dinklage, Josh Gad și Brian Cox.
Filmul va fi lansat în România pe 24 iulie 2015.















Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)