Două persoane, transportate la spital în urma unui accident rutier între Arad și Zădăreni





În urmă cu aproximativ o oră a avut loc un accident rutier pe DJ 682, între Arad și Zădăreni. În coliziune au fost implicate două autoturisme, iar două persoane au suferit răni.
Echipajul medical deplasat la locul accidentului le-a acordat primul ajutor și le-a transportat mai apoi la spital.
Este vorba de o femeie, în vârstă de 30 ani, care a suferit un traumatism craniocerebral și un bărbat, în vârstă de 50 de ani, cu prezenta un traumatism la coloana vertebrală. Ambele victime sunt conștiente.
Momentan nu se cunosc cauzele producerii accidentului.
Citește și: Cine a votat mai mult: femeile sau bărbații, cei din mediul rural sau urban? Statisticile din județul Arad
Comentariile portalului
Ramane de vazut ce va fi dupa instalare, dezastrul e iminent oricum, vom vedea cum se potriveste guvernarea unei tari cu administrarea unui oras sau judet dar cat timp accepta( (...)
Falcă e mult mai mult decât bolojan Uitați vă la Cum arată Aradul față de Oradea de ce nu este pomenit și numele acestui ctitor de Arad el (...)
Să ne ferească Dumnezeu că acest imbecil să ajungă prim ministru să nu i dați prostului puterea că s a văzut cât de Răzbunător este