Teatrul Clasic „Ioan Slavici” prezintă programul lunii decembrie





Teatrul Clasic „Ioan Slavici” din Arad a publicat pe pagina oficială de Facebook programul cu toate spectacolele care vor avea loc pe parcursul lunii decembrie. Printre acestea se află și o premieră.
Premiera spectacolului intitulat „Natura moartă cu nepot obez” va avea loc în data de 19 decembrie, de la ora 18:00, în Sala Studio a teatrului. Spectacolul este după cartea cu același nume, scrisă în 2012 de actorul Ion Sapdaru, fiind regizat de Ștefan Iordănescu și cu scenografia realizată de Irina Chirilă.
Iată programul complet pe luna decembrie:
Comentariile portalului
RomaniaFilm iar deraiezi. Nu am susținut niciun plăvan și niciun covrigar. Spre deosebire de tine , care ești un fanatic susținător al tripletei Piticul Diliu-Golanul-Javrila Nu (...)
Doar pare. Puteți fi ceva mai precis? Ce "cstastrofă care urmează" susțin eu? Cât despre presupunerea dvs. potrivit căreia aș vrea să "mă dau bine" pe (...)
Violenta verbala nu e cu mult sub cea fizica si faptul ca jigniti 100% din cei 47% de votanti non-Nicusor spune si asta multe d-le Marginean, recte "Să se uite cine sunt (...)