Arde groapa de gunoi din Pâncota!





Inspectoratul pentru Situații de Urgență (ISU) Arad informează că la această oră a izbucnit un incendiu la groapa de gunoi a orașului Pâncota.
La fața locului intervin pompierii militari ai Detașamentului Ineu cu o autospecială de stingere cu apă și spumă.
Incendiul se manifestă pe o suprafață de aproximativ 100 de metri pătrați.
Intervenția este în dinamică.
Update
Reprezentanții ISU informează că incendiul a fost localizat în limitele găsite. În aceste momente, pompierii arădeni acționează pentru stingere și îndepărtarea efectelor negative ale incendiului.
Vom reveni cu informații.
Comentariile portalului
Va rog sa observati ca articolul este scris intr-un ton informativ, fara opinii pe subiect, nu am luat pe nimeni peste picior. Cat despre "turul doi inapoi", am fost acolo (...)
Am protestat împotriva măririi taxelor și a deprecierii nivelului de trai numai denaturați și luați în bășcălie nimeni nu a cerut turul doi înapoi gata (...)
Asta e actiune false flag sa impuna mizeriile cenzura impotriva fake news.