Trei copii au murit într-un incendiu în capitală. Mama minorilor a stins flăcările până la venirea pompierilor





Trei copii și-au pierdut viața într-o locuință din Sectorul 5 din București. Conform informațiilor G4Media, mama copiilor este cea care a sunat la 112 pentru a semnala că una din camerele imobilului a luat foc. Apelul a avut loc marți dimineață, în jurul orei 05:35.
În cameră se aflau copiii de 1, 3 și 6 ani. Incendiul a fost stins între timp de femeie, dar copiii au fost declarați morți.
Comentariile portalului
Tovarăși, mai un pic de răbdare și-n noaptea de anul nou vom avea voie doar să ciocnim un păhărel dă șampanie fără alcool, să câ (...)
Naționala României nu poate fi diferită față de societatea românească, e la fel de plină de impostură. Un antrenor ramolit care a adunat niște jucători (...)
== POCNITORILE -- DISTRACTZIA PROSTILOR SI A SARACILOR == CEA MAI IEFTINA DISTRATZIE == MANIFERE ==