S-a dat peste cap cu mașina în Vlaicu!





Reprezentanții Inspectoratului Județean de Poliție informează că astăzi, în jurul orei 15,30, pe Calea Aurel Vlaicu a avut loc un incident rutier, fără victime.
O mașină condusă de o tânără de 22 de ani a intrat în coliziune cu un autoturism care se deplasa în același sens de mers, condus de o tânără de aceeași vârstă.
Autoturismul accidentat a intrat în coliziune cu un autoturism parcat, după care s-a răsturnat în afara părții carosabile.
În urma testării cu aparatul alcooltest, a rezultat alcoolemie 0.
Niciuna dintre cele două tinere nu a fost rănită.
Comentariile portalului
Subscriu ideii cu Cetatea Aradului.....Aradul ar trece la un alt nivel daca Cetatea s-ar demilitariza, si s-ar folosi locatia in scopt turistic si cultural ( la fel ca in Alba (...)
Așteptăm autosesizari și pt podul hobanat si pt hala de la obor și pt parcul Mărului și pt piața Catedralei astea put de la o poș (...)
Normal ar fi ca și cel cea ,,împrumutat" să fie tras la răspundere!