Accident pe Calea Timișorii! Un biciclist a fost lovit pe trecerea de pietoni





Un accident a avut loc în urmă cu puțin timp pe Calea Timișorii, în apropierea supermarketului Profi. Se pare că un autoturism a acroșat un biciclist care se afla pe trecerea de pietoni, informație obținută de la cei aflați la fața locului. De asemenea, conform reprezentanților IPJ Arad, aceștia se află în acest moment la locul producerii accidentului pentru efectuarea cercetărilor. Biciclistul ar fi în stare destul de bună, accidentul fiind clasat pentru moment ca unul ușor.
Revenim cu mai multe informații.
Update Biciclistul a început traversarea trecerei de pietoni pe jos, pe lângă bicicletă. Acesta a traversat prima trecere, cea pe sensul de mers către A1 regulamentar, apoi a ajuns la a doua trecere, cea dinspre A1 către pod unde a traversat până la jumătate pe jos, iar în momentul în care a văzut că mașina aflată pe prima bandă a oprit acesta s-a urcat pe bicicletă. Atunci a fost momentul în care un autoturism l-a acroșat și l-a aruncat la câțiva metri depărtare.
Comentariile portalului
V-ați prins...
De râsul curcilor cu ce "argument" vine un "jurnalist". O filmare în care persona recunoaște că a gafat pentru că s-a luat după o minciună de-a lui Nă (...)
Romania va merge mai departe, indiferent ca va iesi Gladiatorul Galeriei sau Harry Nicusor Potter, ea va ramane tot in UE, nu vor mai putea sulfari firmele de cotet ale (...)