Incendiu pe autostradă! O mașină a fost făcută scrum după ce a fost cuprinsă de flăcări





Fumul văzut de la depărtare undeva pe autostradă a băgat panica în participanții la trafic care nu știau despre ce este vorba. Din primele informații se vedea cum ceva a luat foc și emana un fum gros și negru. Pompierii au fost chemați la fața locului și totul s-a terminat cu bine, însă mașina a fost făcută scrum. Traficul nu a fost îngreunat prea tare pentru că mașina care a luat foc era deja pe banda de urgență, astfel celelalte benzi au rămas libere.
„Un incendiu al unui autoturism pe autostrada A1, la km 523, zona Orțișoara, sensul de mers Arad – Timișoara, a necesitat intervenția echipelor de intervenție. Circulația este închisă pe banda de urgență până în jurul orei 20„, se anunța într-o postare a celor de la DRDP Timișoara.
Comentariile portalului
RomaniaFilm iar deraiezi. Nu am susținut niciun plăvan și niciun covrigar. Spre deosebire de tine , care ești un fanatic susținător al tripletei Piticul Diliu-Golanul-Javrila Nu (...)
Doar pare. Puteți fi ceva mai precis? Ce "cstastrofă care urmează" susțin eu? Cât despre presupunerea dvs. potrivit căreia aș vrea să "mă dau bine" pe (...)
Violenta verbala nu e cu mult sub cea fizica si faptul ca jigniti 100% din cei 47% de votanti non-Nicusor spune si asta multe d-le Marginean, recte "Să se uite cine sunt (...)