Intervenție de urgență șocantă în Rusia. Doctorul a scos un șarpe de 1.2 metri din gura unei femei! | Video
ATENȚIE, IMAGINI CU PUTERNIC IMPACT EMOȚIONAL!
O echipă de chirurgi din Rusia a rămas șocată după o intervenție de urgență asupra unei femei.
Întâmplarea s-a petrecut în Dagestan, Rusia, acolo unde o echipă de chirurgi au scos un șarpe de 1.2 metri din gura unei femei.
Animalul a profitat de faptul că femeia dormea în curte, conform presei locale, și s-a strecurat în gura femeii. Aceasta a început să acuze stări de rău, moment în care a fost dusă la spital și pusă sub anestezie generală, astfel încât doctorii să poată să îi facă o endoscopie să vadă care era problema.
Șocul a fost cu atât mai mare cu cât au descoperit șarpele în interiorul femeii. Pe filmare se vede cum un doctor încearcă să scoată ceea ce bloca căile respiratorii ale femeii, iar socul i se vede pe față când descoperă reptila.
Sursa: sport.ro


















Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)