Timp de două zile, drumul dintre Pâncota și Măderat va fi închis
Consiliul Judeţean Arad anunţă închiderea tronsonului de drum judeţean Pâncota – Măderat în zilele de luni, 25.11.2019, şi marţi, 26.11.2019, având în vedere lucrările executate la terasamentul drumului.
Circulaţia va fi deviată pe drumul judeţean Mâsca – Măderat.
Măsura devierii traficului a fost luată pentru evitarea accidentelor şi realizarea cât mai rapidă a lucrărilor.

















Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)