Accident în această dimineață, pe drumul Arad-Timișoara! O șoferiță a intrat pe contrasens





Drumul național 69 pe ruta Timișoara-Arad a fost blocat în această dimineață în urma unui accident în care au fost implicate două mașini. Din primele informații, se pare că o șoferiță din județul Timiș, a intrat pe contrasens și a intrat într-un microbus aparținând companiei Pito Trans. Din fericire, coliziunea nu a avut urmări majore, doar șoferița a suferit răni ușoare.
„În această dimineață, în jurul orei 6,50, o femeie de 51 de ani, din jud. Timiș, a condus un autoturism pe DN 69, dinspre Timișoara înspre Arad, iar la kilometrul 42 + 400 m, pe fondul neatenției în conducere, a pătruns pe sensul opus de mers intrând în coliziune cu un microbuz condus regulamentar din sens opus de un bărbat de 48 de ani din Șagu.
În urma evenimentului rutier a rezultat rănirea ușoară a conducătoarei auto”, a declarat purtătorul de cuvânt al IPJ Arad, Claudia Iuga.
Comentariile portalului
Sunt cladiri de birouri, unde la aceeasi adresa sunt mai multe firme. Bineinteles ca acolo unde este un numar rezonabil, nu sute.
Sariti ONG-uri sorosiste, sariti!
Las c-o fost bun Plavanu' Mut si Covrigarul de Buzau. Impreuna, toti 3, cred ca aveti un IQ de 69...