Accident teribil în Sânicolaul Mic! A fost proiectat cu mașina în casă





Un nou accident produs în Sînicolaul Mic poate să le dea de gândit celor de la Primărie sau de la poliția rutieră. În acest cartier nu există semne de circulație decât pe străzile paralele cu cea principală, în timp ce pe străzile perpendiculare cu aceasta nu există semne.
S-au întâmplat foarte multe accidente din cauza faptului că nu se acordă prioritate. La fel s-a întâmplat și în această dimineață când un taxi s-a ciocnit cu un Mercedes de culoare gri la intersecția dintre străzile Frumoasa și Pescăruș. Cel care nu a dat prioritate a fost soferul Mercedesului, un b[rbat de 46 de ani care a fost transportat la spital după ce a fost proiectat cu mașina chiar în casa din intersecție!
În urma accidentului, șoferul taximetrului a fost rănit ușor, fiindu-i imobilizat gâtul.
FOTO: COSMIN DĂNILĂ
Comentariile portalului
Doar așa ca să ne înțelegem. Nu este vorba de decență, ci de profesionalism. Iar Dumneavoastră aici nu scrieți drepturi la replică, ci comentați. În momentul î (...)
Mă bucur că ne cunoaștem de atâta vreme. În ceea ce privește echidistanța trebuie însă să vă dau un reper de orientare. Nu se referă la (...)
D-le Notaros, sper sa aveti decenta sa publicati acest drept la replica: Resping cu desavarsire afirmatia ca eu as avea treaba sa fac campanie cuiva, doar imi prezint opiniile asa (...)