Țigări de contrabandă, în Piața Mihai Viteazu





Polițiștii Biroului de Ordine Publică cercetează o femeie pentru contrabandă cu țigarete.
Polițiștii au depistat ieri, în flagrant delict, o femeie de 37 de ani, din Arad, în timp ce oferea spre comercializare, din portbagajul unui autourism, țigarete netimbrate. La vederea echipajului de ordine publică, aceasta a încercat să fugă, fiind depistată la scurt timp după părăsirea zonei Pieței Mihai Viteazu.
Polițiștii au indisponibilizat în vederea continuării cercetărilor 1.800 țigarete netimbrate, susceptibile a proveni din contrabandă, pe numele celei în cauză fiind întocmit un dosar de cercetare penală sub aspectul săvârșirii infracțiunii de contrabandă.
Comentariile portalului
Adevărul e că Piticul Diliu Buratino, Golanul sau Javrilă Nufugem sunt asi in ale comunicării🤣 Pamant plat, dacii - ombilicul Terrei, medicina care te omoară( oare de ce (...)
... un raspuns impecabil, dar trebuie sa fiu sincer pana la capat si sa-mi fac "autocritica" - ca asa era pe vremea noastra, si sa ma declar: PP (porcul peiorativ).O (...)
Absolut de acord în ceea ce privește femeile...Și oarecum și cu Praid-ul...