Serialele preferate de români în 2017 pe Netflix. Un utilizator a văzut filmul „War of the Worlds” de 179 ori anul acesta!





Netflix crește, încet dar sigur, și pe meleagurile noastre, iar acum avem ocazia să vedem câteva detalii despre preferințele românilor la capitolul binging, scrie Playtech.ro.
Top 10 seriale pe Netflix în România
Topul serialelor la care românii au preferat să facă binging, uitându-se mai mult de două ore pe zi la acestea, arată astfel:
1. Suburra: Blood on Rome
2. The Keepers
3. The OA
4. 13 Reasons Why
5. Marvel’s Iron Fist
6. Cable Girls
7. The Mist
8. Fauda
9. Santa Clarita Diet
10. El Chapo
Pe de altă parte, în topul serialelor pe care românii au preferat să le savureze, uitându-se mai puțin de două ore pe zi la ele, avem următoarele producții:
1. Big Mouth
2. Neo Yokio
3. The Crown
4. Friends from College
5. White Gold
6. Dear White People
7. Disjointed
8. You Me Her
9. Frontier
10. Dear White People
Una dintre cele mai interesante statistici, însă, ne arată că un utilizator din România are o oarecare preferință pentru filmul „War of the Worlds” cu Tom Cruise, pe care l-a văzut de 179 de ori în 2017.
Sursa: Playtech.ro
Comentariile portalului
Cum sa nu se puna la socoteală? Sigur că se pune. Dar că idolul lui Gică Ultras, Piticul Pinocchio nu e cu toate țiglele pe casa, se pune la socoteală? (...)
Dezbaterile de la UniBuc, Europa FM și Camera de Comerț, pe care le-a refuzat Nicușor pe motiv că el merge să dezbată doar la TV (Digi și A3 - (...)
Istoria se repetă și în 2025. "Fac apel la toate forțele politice să facă front comun împotriva acestor elemente de tip fascist, de tip legionar, care acționează împotriva intereselor (...)