Coloană de mașini la vama Turnu, întinsă pe kilometri întregi
Știri Arad. Ieșirea către Ungaria prin punctul vamal Turnu este aproape blocată din cauza coloanei mari de autoturisme care s-a format.
Coloana de autoturisme se întinde pe kilometri întregi, obligând șoferii să aleagă o rută alternativă pentru a ieși din țară către Ungaria, iar timpul de așteptare este unul îndelungat.
sursa foto: Arhivă Mediafax

















Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)