Femeie de 72 de ani, accidentată grav la Lipova





Un grav accident s-a produs astăzi la Lipova, în urmă cu aproximativ o oră și jumătate.
P.E., în vârstă de 72 de ani, din Lipova, a traversat neregulamentar drumul național 7 în localitatea Lipova, în zona cartierului Șoimoș (lângă biserică), moment în care a fost surprinsă și accidentată de un autoturism VolksWagen înmatriculat în Arad.
La fața locului s-a deplasat un echipaj de Ambulanță, care a transportat victima aflată în stare foarte gravă la Spitalul Județean Arad.
Poliția face cercetări cu privire la modul în care s-a produs accidentul.
Comentariile portalului
L-ați auzit pe Simi Geo sau pe cineva din staful lui de campanie să protesteze sau sa ia poziție față de închiderea Astra vagoane marfă? Cam atât î (...)
In fine,se gaseste un politruc roman sa adopte,cel putin declarativ,masuri ce guvernul ungar le-a adoptat deja,cu un mediu succes,insa orientate spre o protectie sociala reala (...)
Vreau sa știu dacă sunt angajat