Scene horror în Gara din Deva! Trenul i-a secționat piciorul unui bărbat





Scene de groază în această dimineață în gara din Deva. Potrivit informațiilor primite de la reprezentanții IPJ Hunedoara, miercuri, 3 februarie, în jurul orei 06:30, poliţiştii Postului de Poliție T.F. Deva au fost sesizați despre faptul că la plecarea trenului Regio 2344 din stația C.F.R. Deva, un bărbat a încercat să urce într-un vagon după punerea în mișcare a trenului, a alunecat de pe scara vagonului și fost prins de roata trenului, care i-a secționat un picior, scrie Vocea Transilvaniei.
Echipa operativă care s-a deplasat la fața locului a identificat persoana în cauză, un bărbat în vârstă de 47 de ani, din municipiul Deva, căruia i-a fost secționat piciorul drept și fracturat cel stâng.
Bărbatul a fost transportat cu o ambulanță la Spitalul Județean de Urgență din Deva, iar poliţiştii au întocmit dosar penal sub aspectul comiteri infracțiunii de vătămare corporală din culpă, scrie voceatransilvaniei.ro.
Comentariile portalului
Buna seara tuturor!Sunt un om care a avut ocazia sa stea de vorba cu Domnul Bolojan. Impresia a fost un om deosebit, cu picioarele pe pămînt, știind (...)
Eu nu cred că trebuie să ne facem probleme. Din câte știu eu romul la 40 de grade nu e inflamabil.
Ce festival bre? Aici se vorbea de caniculă. Iar ai făcut insolație?