Ați văzut câini mai frumoși? Exemplare superbe la Campionatul Național de Frumusețe Arad 2015 (FOTO)
A fost un veritabil regal. Cei mai frumoși câini din România au participat timp de două zile (25-26 iulie) la Campionatul Național de Frumusețe care s-a desfășurat la Parcul Chinologic de Subcetate, organizator fiind Asociația Chinologică Arad.
Am văzut câini de toate mîrimile, am văzut și câini pregătiți și dresați pentru apărare și am văzut și câini care și-au obținut pedigree-ul. Frumoși cu toții…
Nu suntem în posesia rezultatelor oficiale, dar lăsăm fotografiile să vă arate ceva din frumusețea acestui concurs.
URMĂRIȚI APROAPE 200 DE FOTOGRAFII ÎN GALERIA FOTO DE MAI JOS
FOTO: OTILIA ZOMONIȚĂ













Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)