Tânăr depistat în flagrant. La furt… nu vă gândiți la „prostii”!





Poliţiştii Secţiei nr.1 cercetează o persoană care a fost depistată în flagrant în timp ce fura o bicicletă.
Poliţiştii cercetează un tânăr de 26 de ani, care a fost depistat în flagrant ieri, în timp ce sustrăgea o bicicletă lăsată neasigurată în faţa unui magazin de pe strada Dunării din municipiu.
Prejudiciul cauzat în valoare de aproximativ 300 de lei a fost recuperat, pe numele tânărului fiind întocmite acte premergătoare sub aspectul săvârşirii infracţiunii de furt.
Comentariile portalului
Pai si la Dey cine lucreaza?? Ati auzit de Nicolae Batran, sau col. MATEI de la jandarmi?? Credeti ca (cenzurat de redactie) a facut de capul lui asta??
Moralitate la jigodii???!!!
După cum reiese și din comentarii, Aradul e un fel de Timișoara de mâna a treia (nici măcar de mâna a doua) cam la toate capitolele. (...)